وبلاگ

خرید ریبون پرینتر

قصد داریم در این مقاله خرید ریبون پرینتر بپردازیم ابتدا به تعریف جامعی از ریبون پرداخته سپس آن را با هم بررسی می‌کنیم.

ریبون پرینتر یک نوع ریبون است که در پرینترهای جوهر‌افشان استفاده می‌ شود. این ریبون‌ها شامل یک نوار پلاستیکی هستند که روی آن یک لایه جوهر چاپ شده است. هنگامی که پرینتر به یک خط متن می‌ رسد، ریبون به طور خودکار به جلو حرکت می‌کند و جوهر روی آن به کاغذ منتقل می‌شود تا متن چاپ شود. ریبون پرینتر ها مصرف کمتر جوهر و قابلیت چاپ در برخی شرایط سخت، هنوز هم در برخی صنایع و محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل کیفیت عالی چاپ و نیاز به تعویض مداوم ریبون‌ها، در بسیاری از موارد توسط پرینترهای لیزری و جوهرافشان جایگزین شده‌اند.

برای خرید ریبون پرینتر  باید از فروشگاه های معتبر اقدام شود. برخی از این فروشگاه ها مانند الورول بهترین لیبل های کاغذی را با قیمت بسیار به صرفه به مشتریان ارائه می دهد. شما به سادگی می‌ توانید در وب‌ سایت الورول اقدام به خرید ریبون پرینتر کنید.

ریبون چیست؟

ریبون نواری است که روی سطح آن از جوهر و ترکیبات شیمیایی پوشانده شده است. جوهر با حرارت دستگاه به لیبل طرح و نوشته‌های خاص را طبق دستورالعمل می‌دهد. در حقیقت ریبون همانند جوهر خودکار عمل می‌کند ولی به جای کاغذ طرح را بر روی لیبل پیاده می‌کند. هر ریبون بر روی نوع و شکل خاصی از لیبل زده می‌شود و خصوصیات خود را دارد. انتخاب ریبون مناسبتان در واقع به این صورت است که شما برای آن باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • نوع لیبل
 • مدل دستگاه
 • نوع شغل و صنعتی که می‌خواهید برچسب تولید شده را در آن استفاده کنید.
 • خصوصیات و ویژگی ریبون انتخاب شده

نکته دیگر این است که تمامی برچسب‌ها برای تولید نیاز به ریبون ندارند. برخی از برچسب‌ها با لیبلی که خود آن در سطحش جوهر دارد تولید می‌شوند. پس نیازی به ریبون ندارند. برای خرید ریبون پرینتر و انواع ریبون به بخش محصولات مراجعه کنید.

کاربرد ریبون پرینتر

ریبون پرینترها در بسیاری از محیط‌ های کاری و صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرند.با توجه به قیمت پایین و مصرف کمتر جوهر، ریبون پرینترها همچنان در بسیاری از صنایع و محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از کاربردهای رایج ریبون پرینتر ها عبارتند از:

 • فاکتور و رسید
 • چاپ برچسب
 • چاپ کارت‌های شناسایی
 • کارت‌های عضویت چاپ بر روی آن
 • چاپ بر روی برگه‌های گیفت
 • چاپ بر روی کاغذهای ضخیم

مزایای ریبون پرینتر

ریبون پرینتر ها در مقایسه با دیگر تکنولوژی‌ های چاپ، مزایایی دارند که به برخی از نیاز های کاربران پاسخگو هستند. با این حال باید توجه داشت که ریبون پرینتر ها نسبت به پرینتر های جوهرافشان و لیزری، کیفیت چاپ عالی دارند و در برخی موارد نیاز به تنظیمات دقیق تر در نرم‌ افزارهای چاپ دارند. برخی از مزایا و کاربرد های ریبون پرینتر ها عبارتند از:

 • هزینه کمتر
 • مصرف کمتر جوهر
 • قابلیت چاپ در شرایط سخت
 • قابلیت چاپ بر روی کاغذهای ضخیم
 • عمر بیشتر ریبون

کلام آخر

خرید ریبون پرینتر یک نوع ریبون است که در پرینتر های جوهر افشان استفاده می‌شود و قابلیت چاپ در شرایط سخت، مصرف کمتر جوهر و هزینه کمتر را به ارمغان می‌ آورد. استفاده از ریبون با کیفیت پایین و نامناسب به دستگاهتان آسیب می‌زند. شما با شناختی که از انواع ریبون و کاربرد آن‌ها دارید ابتدا نوع ریبون را انتخاب کرده سپس اقدام به خرید کنید. از طرفی با مراجعه به بخش محصولات سایت الورول به راحتی انواع ریبون مورد نظر رو خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی و یا مشاوره با کارشناسان الورول در ارتباط باشید.

ریبون پرینتر

درباره ما و تماس با الورول

در این مقاله در خصوص خرید ریبون پرینتر با بهترین قیمت و موارد کاربردی برچسب کاغذی صحبت شد.

الورول یکی از وارد کنندگان انواع لیبل های کاغذی، حرارتی، ریبون و … در کشور است. تمامی محصولاتی که توسط این شرکت وارد می شوند همگی از بهترین کیفیت برخوردار هستند. شما می توانید برای انواع کسب و کارها از این رول و لیبل ها استفاده کنید. به همین منظور با مراجعه به وبسایت الورول می توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.

آدرس:

میدان فردوسی، ابتدای خیابان انقلاب ، بنبست شاهرود، پلاک ۱۰ ، واحد منفی یک

شماره های تماس:

۰۲۱۸۷۷۰۰۴۴۷

۰۹۱۲۳۴۳۵۸۸۳

۰۹۱۲۸۴۶۶۰۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *