وبلاگ

خرید عمده انواع ریبون

چاپ بر روی انواع برچسب ، کارت پرینتر با جوهر مخصوص را ریبون گفته می شود. برای هر نوع لیبل ریبون مخصوص وجود دارد تا عالی ترین کیفیت و چاپ و ماندگاری داشته باشد. خرید عمده انواع ریبون از نظر شکل و ظاهر یکسان است و دارای کاربرد های متفاوتی است که هر کدام دارای قیمت های مختلف است .

خرید عمده انواع ریبون یکی از موارد مهم در توزیع محصولات و تولید می باشد. ریبون ها اجزای مهمی در دکوراسیون و بسته بندی مختلف و … استفاده می شود. ریبون جوهری است که به صورت رول تهیه می شود و طرح مورد نظر شما را با پاشش قوی چاپ میکند. هر لیبل دارای ریبون های مخصوص می باشد . در ادامه این مقاله از وب سایت الورول به بررسی خرید عمده انواع ریبون می پردازیم.

مزایای خرید عمده انواع ریبون:

یکی از مهم ترین خرید عمده ریبون این است . که به تولید کنندگان و توزیع کنندگان و مصرف کنندگان این اجازه را می دهد که قیمت محصول را رقابت بالاتری به مشتریان به فروش برسانند . با خرید عمده می توان هزینه های حمل و نقل را کاهش داد. و در مصرف زمان و موارد دیگر تاثیر گذار است .

با خریده ریبون عمده تمام محصولات همیشه تامین است . و برای فروشندگان میزان رضایت مثبتی را دارد . تنوع در انواع لیبل های ریبون به مشتریان رضایت خوبی می دهد چون دارای ریبون های مختلف ، دارای تمام رنگ و تک رنگ ، چاپ تک طرفه و دو طرفه و شامل موارد دیگر است که به افزایش رضایت مشتریان منجر می شود .

خرید عمده ریبون :

برای خرید ریبون ها باید دارای کیفیت استاندارد های لازم ساخته شده باشد.  دارای مقاومت و دوام مناسبی باشد و اعتبار و کیفیت محصولات و قیمت ها هم داشه باشد . قبل از خرید ریبون باید به اندازه و رنگ و نوع ریبون ها باید توجه کرد و بعد باید تحقیق و برسی کند قبل از خرید ریبون و از شرایط قیمت ها و کیفیت های محصولات تحقیقات لازم را انجام دهد .

انواع ریبون :

ریبون وکس : این ریبون برای استفاده از برچسب های کاغذی با ماندگاری بالا دارد . این ریبون در برابر رطوبت آب مقاومت بالای دارد . این ریبون دارای انعطاف پذیری بالا را دارد. از پر مصرف ترین ریبون انتقال حرارتی است . از این ریبون برای لیبل کاغذی و لیبل های پشت چسب دار زیاد توصعه میشود و قیمت مناسبی و ایده آل دارد .

 

ریبون رزین : این ریبون مناسب برچسب های کاغذی با ماندگاری بالا و مقاومت در برابر سایش و رطوبت دارد . ریبون رزین بالاترین درصد مواد رزینی دارد و چاپ با دمای بالا انجام میشود و نقطه ذوب بالای دارد.

به همین دلیل سرعت چاپ نسبت به ریبون وکس رزین کمتر است . این لیبل چاپ شده با ریبون رزین در برابر سایش ، دمای بالا ، خراش و مواد شوینده مقاومت بالایی دارد . و نسبت به بیشتر ریبون ها قیمت بالایی دارد .

 

ریبون وکس زرین : ریبون وکس زرین انتقال حرارتی دوام بیشتری به وکس خالی دارد . این ریبون مقاومت بالای در چاپ دارد و در برابر سایه و خراش و رطوبت دارد و تصاویر واضحی دارد و دارای قیمت مناسبی است و برای مصرف لیبل بارکدی خیلی مناسب است و استفادع میان مدتی برای مشتریان است .

 

ریبون پرمیوم وکس : این ریبون دارای یک پوشش پشتی است که از چاپ حرارتی شما محافظت می کند. این ریبون تصاویر با کیفیتی را بروی انواع لایه ها چاپ می کند . که دارای ماندگاری بالا ، کیفیت چاپ فوق العاده است . و انرژی چاپ کم که سرعت چاپ بالا دارد . چاپ انواع بارکد مقاومت حرارت بالایی دارد . بسته بندی های مناسب و موارد دیگر استفاده می شود .

 

ریبون سوپر رزین : این ریبون دارای مقاومت و ماندگاری بالا در برابر ساییدگی مواد شیمیایی و موارد دیگر رطوبت و دمای بالا دارد. بارکد هایی که با استفاده از لیبل سوپر رزین چاپ شده باشد . در دمای 40- و 150 در جه سانتی گراد محو و مخدوش نمیشود . قیمت بالایی دارد این بیشتر برای صنایع شیمیایی و پزشکی استفاده می شود .

نتیجه گیری : 

خرید عمده انواع ریبون از موارد مهم و حیاتی در مدیریت تولید و توزیع محصولات است. تصمصم گیری صحیح در انتخاب لیبل ، تامین کننده و انجام خرید عمده می تواند به بهبود عملکرد کسب و کار شما کمک کند . برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما به وب سایت الورول مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *