وبلاگ

خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت

خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت

در این مقاله در خصوص خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت صحبت می کنیم.

در لیبل های پی وی سی که دارای ویژگی های بسیار خوب و منحصر به فردی میباشد ما میتوانیم در صنایع از آنها استفاده کنیم.
از جمله این ویژگی ها میتوان به این شاخصه های لیبل پی وی سی اشاره کرد که این لیبل ها دارا ی انعطاف پذیری بالا و ضد آب بودن آنها اشاره کرد. البته مواد اولیه ای که در ساخت این نوع لیبل ها استفاده میشود ماده ی پلی پرو پیلن میباشد. ما برای خرید آنلاین لیبل پی وی سی میتوانیم به شرکت معتبر و معتمد الورول سفارش داده وهر چه سریع تر از ویژگی و قابلیت های این محصول با کیفیت استفاده کرده و بهره ی خود را ببریم. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به قابلیت کشسانی بودن وآن اشاره کرد که با کشیدن آن نمیتوان آن را به رتاحتی پاره کرد. این محصول شگفت انگیز در برابر  حرارت نیز حرف برای گفتن دارد و در برابر حرارت  مقاوم میباشد. در نوعی از برچسب های پی وی سی، نوعی از این برچسب ها وجود دارد که شفاف هستند که میتوانید برای محصولاتی که میخواهید پشت آهنها نیز مشخص باشد استفاده و به کارگیری کنید. نازک بودن این نوع محصول و در مقابل استحکام و قدرت محصول در برابر پاره شدن از ویژگی های دیگه یاین این محصول میباشد.

خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت - الورول

کاربرد های لیبل پی وی سی

درباره خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت ، این به دلیل کاربرد های زیادی هم که دارد مورد توجه مشتریان قرار گرفته که از کاربردهای این محصول میتوان به کاربرد آن در حوزه های تبلیغاتی اشاره نمود.یکی دیگر از کاربردهای این محصول استفاده یاین محصول در محیط های خارجی میباشد که به دلیل ضد اب بودن و مقوم بودن در برابر گرما و حرارت میتوان بر چسب ها را در روی محصولاتی که در فصای باز قرار دارند استفاده کرد.البته میتوان برا ی بیشتر در چشم بودن برچسب محصول با هزینه ی اضافه تر میتوان از برچسب های ژله ای استفاده کرد.در کل کاربرد های این محصول را میتوان به ۳دسته تقسیم کرد:

  • معرفی محصول
  • تبلیغات
  • دکوراسیون

چاپ لیبل پی وی سی:

در زمینه خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت ، به دلیل کیفیت بالای این محصول چاپ این لیبل یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات در بازار میباشد.

چاپ کردن این محصول یکی از محبوبترین روش ها برای تولید لیبل پی وی سی برای صنعت میباشد.این نوع برچسب ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند و مقاوم بودن در برابر حرارت و شرایط آب و هوایی و همچنین ضد آب بودن این نوع برای محصولاتی که در معرض حرارت و رطوبت قرار دارند بسیار چشم گیر است. چاپ کردن این محصول نیاز به دستگاه چاپگر مخصوص میباشد که بتوان لیبل را با استفاده از دستگاه به چاپ رساند.از ویزگی های این دستگاه چاپگر باید به سرعت چاپ این دستگاه دقت این دستگاه و همچنین حجم تولیدی که نیاز داریم را درنظر بگیریم. در این روش ابتدا طرح مورد نظر را برروی کاغذ چاپ میکنیم وسپس با دستگاه پرینتر آنرا برروی چسب پی وی سی چاپ کرده و سپس انرا برش زده و بر روی محصولاتمان نصب میکنیم.

در کل این محصول به ۳ روش به چاپ میرسد که در زیر عنوان شده اند.

  • چاپ دیجیتال
  •  افست
  •  سیلک

در زمینه خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت ، برای تیتراژهای کم ما میتوانیم از چاپ دیجیتال استفاده کنیم که بسیار مناسب است و استفاده میگردد. در چاپ هایی که تیتراژ بالا تری دارند از روش چاپ افست استفاده میشود که کیفیت بهتری را به دنبال دارد. ما برای چاپ هایی که تیتراز بالاتری دارند هم میتوانیم از روش چاپ سیلیک استفاده کنیم ولی در این روش ما دارای تعدا رنگ محدودی هستیم.

مطلب پیشنهادی: خرید لیبل امنیتی RF با بهترین قیمت

خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت - نکات مهم

تفاوت های لیبل پی وی سی نسبت به لیبیل کاغذی و شیشه ای

در راستای خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت ، همانطور که در بالا هم گفته شد لیبل پی وی سی دارای ویژگی هایی است که آن را نسبتی به لیبل های شیشه ای و کاغذی متمایز میکند.بعنوان مثال مادر در شرایط آب و هوایی که رطوبت دارند ما از لبیل های پی وی سی استفاده میکنیم که لیبل ما آسیب نبیند.همچنین این لیبل در مقبل حرارت و گرما نیز از لیبل شیشه ای و کاغذی کیفیت بسیار بالاتری رارد.از دیگر تفاوتهای لیبل پی وی سی با لیبل های شیشه ای و لیبل های کاغذی  مقاومت در برابر خرابی یا پارگی لیبل ها میباشد که لیبل پی وی سی ازین تست هم سر بلند تر است.

 

سخن آخر و تماس با الورول

در این مقاله در خصوص خرید لیبل پی وی سی ارزان قیمت صحبت کردیم.

الورول زیر مجموعه گروه بازرگاهی آتا است، این مجموعه در زمینه واردات انواع رول های کاغذی، حرارتی و … فعالیت دارد. الورول همواره سعی دارد تا با ارائه محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان را به سوی خود جلب کند.شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با مشاورین ما ارتباط داشته و در زمینه مربوطه راهنمایی بخواهید. تمامی ارسال ها در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان می رسد.

آدرس:

میدان فردوسی، ابتدای خیابان انقلاب ، بنبست شاهرود، پلاک ۱۰ ، واحد منفی یک

شماره های تماس:

۰۲۱۸۷۷۰۰۴۴۷

۰۹۱۲۳۴۳۵۸۸۳

۰۹۱۲۸۴۶۶۰۰۵

قیمت روز لیبل پی وی سی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *